Määra Oma Teenuse | Ferlex
Määra Oma Teenust

Küsi pakkumist

Määra Oma Teenust

Kuulata, õppida ja reageerida!

Populaarne kõnekäänd ütleb, et üks rahulolematu klient ütleb tema kogemus kümme teistele klientidele.

Klientide tagasiside on tänapäeval ära ja võib olla võimas vahend teile, sest kuulata, mida nad ütlevad, et see aitab sul aru saada, mida klient tahab või kuidas ta kogeb oma firma ja pööra rahul arvesse lojaalsed need, või rakendada geniaalne iidid.

Saate kasutada vana-fashion lahendus küsida tagasisidet oma kliendi kord aastas, kuid olema ajakohane, saate ka jälgida seda reaalajas. Aga see ei tähenda, et koguda andmeid, analüüsida selle pärast kuud, see on, kuidas sa käitud tagasiside täna, suurendada klientide rahulolu, lojaalsuse ja elu väärtust.

Alates haldamine kliendi (ja töötajate) tagasiside ümber õnnetu kliendid lojaalsed need, Ferlex pakub täieliku lahenduse projekteerimine, kogumine, töötlemine, jälgimise ja käitlemine, kliendi tagasiside.

Enne projekti algust aitame teil leida, mida sa peaksid paluma oma klientidele ja milliseid kanaleid sa peaksid kasutama seda (link oma veebilehel, personaliseeritud e-posti pärast visiiti, helista või internetis suhtlemine, kõne või interaktiivse meedia kanal kohapeal teenuse osutamise koht). Pärast, et kõik andmed on kogutud kasutades Ferlex online süsteemi või lisada meie süsteemi pärast näost-näkku suhtlemist, nii analüüsimine ja aruandluse teil on kogu info ühes kohas. Erineva tasemega grupid ja teateid, et teavitame teid sellest, halb või hea kogemusi saab seadistada, et aidata teil jälgida ja töö tulemused lihtsalt ja tegutsema kohe.