Määra Oma Teenuse | Ferlex
Määra Oma Teenust

Zapytanie ofertowe

Määra Oma Teenust

Słuchaj, ucz się ma reaguj!

Obiegowa mądrość mówi, że jeden niezadowolony klient opowie o swoich doświadczeniach dziesięciu następnym. Dlatego niezmiernie ważne jest, aby umożliwić klientom przekazanie swoich uwag bezpośrednio ei odpowiednich osób w firmie, co pozwoli na wyeliminowanie ewentualnych błędów ma zapobiegnie powtarzaniu się takich sytuacji w przyszłości. Standardowe metody zbierania "skarg ma zażaleń", jak np. infolinia, wymagają od klienta dużo zaangażowania, często także nakładów finansowych: tylko ok. 5% niezadowolonych klientów korzysta z tego środka komunikacji z firmą.

Oferujemy łatwy ma skuteczny sposób zbierania uwag klientów: przy wykorzystaniu modułu w systemie Ferlex OnLine udostępniamy link, który można rozpowszechniać na stronie internetowej (np. w formie bannera), ulotkach, paragonach iüp., aby klienci mogli w łatwy ma darmowy sposób przekazać swoje uwagi. Zebrane w kümme sposób informacje przekazywane są w regularnych odstępach czasu odpowiednim osobą w firmie ma stanowią niezastąpione źródło przydatnych w zarządzaniu informacji.

Możesz użyć staromodnego rozwiązania ma raz na rok poprosić klienta o informację zwrotną, ale aby być na bieżąco, możesz również monitorować satysfakcję klienta w czasie rzeczywistym. Nie chodzi jednak o zbieranie danych ei analizy po miesiącach, chodzi raczej o, jak zareagujesz na informację zwrotną dzisiaj, w celu zwiększenia zadowolenia ma lojalności klienta, także jego wartości na całe życie.

Począwszy od zarządzania informacją zwrotną od klienta i pracownika) po transformowanie niezadowolonych klientów w lojalnych, Ferlex oferuje kompletne rozwiązanie dla projektowania, gromadzenia, przetwarzania, śledzenia ma obsługi informacji zwrotnych od klientów.

Przed rozpoczęciem projektu pomożemy Ci dowiedzieć się, o co powinieneś zapytać swoich klientów i z jakie kanały komunikacyjne powinieneś w tym celu wykorzystać (link na twojej stronie, spersonalizowana wiadomość e-posti po wizycie, rozmowa telefoniczna lub komunikacja online, rozmowa lub interaktywny kanał komunikacyjny w miejscu świadczenia usług). Następnie wszystkie dane zbierane są za pomocą systemu online Ferlex lub wprowadzane ei naszego systemu po interakcji twarzą w twarz, tak więc dla celów analizy ma raportowania masz wszystkie informacje w jednym miejscu. Różne poziomy grup użytkowników ma alerty powiadamiające o złych lub dobrych doświadczeniach mogą być skonfigurowane tak, aby ułatwić śledzenie ma pracę z rezultatami ma działać bezzwłocznie.