Saada Mystery Shopper | Ferlex
Saada Mystery Shopper

Saada Mystery Shopper

Huvitatud karjääri Mystery Shopper?

Kui te olete uudishimulik ja avatud mõtlemisega inimene ja on nõus, et kapten seda veidi eksootiline elukutse, see on lihtsalt pakkumine teile. Enne valides Ferlex Rühma, pead sa küsima endalt järgmised kaks küsimust:

  1. Kas ma olen valmis, et uurida põhjalikult, kuni ma neelavad parim kogemus kogunenud Ferlex Rühma?
  2. Olen ma mugav, võttes juhised üldised väärtused ettevõtte ja rangelt kaitsvate põhimõtete tööeetika?

Kui teie tunnete, et teil on valmis liituma meie dünaamiline ja ambitsioonikas meeskond ja teie vastus on:

Jah, ma tahaksin saada mystery shopper

palun täitke käesolev taotlusvorm. Pärast sa loed tiitelleht avalduse täitmise juhised klõpsake lingil "Saada shopper". Protsess on lõbus ja kiire! Palun pidage meeles, et hea käsk kohalikus keeles, nii suuline ja kirjalik, on must!

Edu valiku tegemisel!

Ferlex Rühm tutvustab teile nõudeid, mida kohaldatakse professionaalse mystery shopper ja on igakülgselt aidata teil arendada tipptasemel oskused, mis on vajalikud edukaks tööks. Ettevõte on siiralt tänulik teie panuse ettevõtte edu ja püüab aidata oma lojaalsed ostjad saavutamist oma isiklikud eesmärgid.

Mida teeb valiku protsess välja näeb?

1. ETAPP
me vaatame-line CV rakendused: valida neid kandidaate, kelle isikuandmeid vastab nõuetele, kohaldatakse mystery shopper on töö kõige

2. ETAPP

väljavalitud kandidaadid saavad teoreetilisi materjale umbes mystery shopping meetodil, on selle eesmärk, kuidas täpselt mystery shopping tegelikult töötab ja näpunäiteid tõeline lähetusi, mille järel nende teadmisi kontrollitakse

3. ETAPP

ja praktiline määramine koos suunis – viia läbi uuring uuring (külastus)

4. ETAPP

kandidaadid, kes olid parimate valimise protsess on oodatud liituma meie meeskonnaga, ostjad ja jätkab kasvu saamas professionaalne koolitatud ostjaid lähemas tulevikus – nüüd olete valmis esimene tõeline lähetusi (!)

Mis muudab seda väärt, et saada mystery shopper?

  • võimalus osaleda huvitav täiendav tegevus
  • paindliku "tööaja"
  • tagatud isiklik areng: sa laiendada oma silmaringi, saada uusi teadmisi, arendada oma sõltumatuse
  • teie palk on otseselt proportsionaalne summa, ulatuse ja keerukusega ülesanded tehtud teie poolt

Ja kõik need asjad sõltuvad oma võimalusi, valmisolekut ja algatus.

Samas, kui viimase eeliseks on see, mis loeb kõige tähtsam, et sa, me ei soovita, et te täitke taotluse vorm. Olles mystery shopper tähendab mitte ainult võimalust teenida kiiresti raha. Samas see on huvitav ja lõbus töö, on ta siiski nõuab palju õppimist, vaeva ja vastutusrikas töö.