Ferlex Online | Ferlex
Ferlex Online

Küsi pakkumist

Ferlex Online

Miks teil on vaja partner on tugev online-süsteemi?

Täiel määral ära kasutada ning Teenuse kvaliteedi projektid, me pakkuja on vaja interneti-lahendust rikas võimalusi, et leida ja suunata ostjad ja kinnitama, et nende töö või koguda oma kliendi tagasiside pluss pakkuda kõik see teile andmed. Teil on lõppkasutaja on vaja hea süsteem, et vaadata ja analüüsida tulemusi ja teha plaane edaspidiseks arengu sammud.

Mitte iga online-süsteem on funktsionaalne piisavalt, et muuta see kasulik igapäevaste toimingute ja suruda oma finants-ja muud tulemused üles!

Ferlex Group on ainuõigused töö maailma tuntud Kvaliteet ja Teenuse kvaliteedi Tarkvara – Shopmetrics. Eriti meie turgude ja klientide korrigeeritud süsteemi nimetatakse Ferlex Online.

Abiga see ülim platvorm:

 • Iga etapp on teie projekt on registreeritud meie online-süsteemis, seega saad jälgida ja kasutada üleminekuperioodi ning lõplikud tulemused on teie Ettevõtte projekt online
 • Kõiki andmeid, mis on kogutud selle projekti on heaks kiidetud ja kättesaadav, et sa lihtsalt paar päeva pärast uuringu
 • Kõik protsessid, mis käsitleb klienditeeninduse juhtimise ja parandamine on integreeritud ühte süsteemi! Ferlex OnLine ei kuulu tulemused mystery shopping teadusuuringute ainult: kõik teenused pakume on läbi tuginedes käesolevale süsteem
 • Teile on antud eriline kasutajanimi ja parool ning kasutajanimi Interneti kaudu. Pakume tulemustele juurdepääsu kõikidele teie õigus tulemusi töötajad – seal on mingeid piiranguid, mis käsitlevad profiilide loomine ja seadistamine vahemikus teabe kättesaadavaks jooksul need profiilid
 • Tagame täieliku andmete turvalisuse me store – kogu info on kodeeritud ja arhiveerida serverid pannakse maailma eri paikades

Me tervitame teid võtma pilk Süsteemi video demonstratsioon

Alates Scorecards ja Armatuurlaudu arenenud interaktiivne aruannete meie aruandlus platvorm pakub piiramatu aruandlus-ja business intelligence võimete üks integreeritud lahendus

Sirvi massiivi kõige olulisemad vahendid olemas oma aruandluse vajadused alla ja avastad, paindlikkus, mida me pakume:

 • Tere Lk
 • Klient Armatuurlaud
 • GeoAnalysis
 • Agregeeritud Teenuse Kvaliteedi Aruanne
 • Aruannete Portaali
 • Survey Explorer
 • Drill-Down Puu
 • Custom Rollups
 • Mobil Analytics

Tere Lk

Tere Lehel on spetsiaalselt kavandatud tutvustada koondatud andmeid kõrgeimal tasemel lühidalt. Saate kohe näha üldist ja jagu hinded kampaania pluss jälgida trendi teie asukoha tulemusi.

custom_rollups2

Klient Armatuurlaud

Info Lühidalt

Klient Armatuurlaud pakub võimas visuaalne esitlus mitu tulemuslikkuse näitajad lühidalt. Tema võime kiiresti anda põhjalik ülevaade "suur pilt" ühe klõpsuga, Kliendi Armatuurlaud on ideaalne vahend kõrge taseme juhid.

 • Lihtne, drag-and-drop kasutaja-põhine kohandamine võimeid, Kliendi Armatuurlaud on ülim top-juhtimine "info at a glance" aruandluse tööriist.
 • Võime suurendamiseks-jupid võimaldab teil saada suurendatult vaadata või lihtsalt ekspordi PowerPoint esitlus kommenteeritud koosolekul.
 • Erksad visuaalne markerid võimaldavad teil kiiresti kindlaks top ja kriitiline esinejad eri peamised tulemuslikkuse näitajad.
client_dashboard

GeoAnalysis

Ülim Visuaalne Esitlus

Kui Georuumiliste Analüüs Portal on unikaalne omadus meie analüütiline platvorm, mis võimaldab andmete visualiseerimine põhinevad geograafilised piirkonnad/districts/asukohti või muu ettevõtte-spetsiifilised organisatsioonilised struktuurid. Pakume rohkem kui 10 erinevaid diagrammide valikud koos filtreerimine võimeid aja/perioodi/kampaania (laine); kliendi/projekti; asukoht/riik/piirkond. Mitu graafikuid sama tüüpi on võimalik avada sama aruanne ja iga diagrammi saab liigutada teise asukohta või suurust muuta, parem visualiseerimine.

geo_analysis

Agregeeritud Teenuse Kvaliteedi Aruanne

aggregate_service_exellence_report

Kokku Teenuse kvaliteedi Aruande eesmärk on tarnitud erinevatel organisatsiooni tasanditel – piirkondlikud juhid, valdkonna juhid, seadme tüüp, jne. Selle peamine eesmärk on anda põhjalik ja lihtne jälgida ja lugeda tulemuslikkuse analüüs, kuvades tulemuste kontekstis organisatsiooni eesmärkide, saavutatud tulemuste ja võrreldes eakaaslastega. Samuti tuuakse kõige kriitilisemad tulemuslikkuse valdkondade (Tähelepanu Alad) ja selgitab, kuidas keskendub neis valdkondades on mõjutada üldist tulemust.

Aruande võib kavandatud automatiseeritud e-posti kättetoimetamise kindlal kuupäeval või pärast seda, kui kõik töökohad jooksul organisatsiooni tasandil on lõpetatud. Kokku Teenuse kvaliteedi Aruanne on täielikult kohandatav, mis võimaldab teil luua oma enda kohandatud Agregeeritud Teenuse kvaliteedi Aruanded, mis annab teie klient ainulaadne aruanne sobitamine oma ettevõtte stiil:

report1 report2

Aruannete Portaali

Kombineerides kolme põhilist andmete esitamine komponendid ühes aruandes – tabeli, diagrammi ja värvikoodide, sa kasu täiustatud visualiseerimine ja dramaatiline aja kokkuhoid lugemine ja mõistmine aruanded. Te ei pea enam vaeva kulutada lugemine ja tõlgendamine andmete meie aruandeid seda sinu eest. Üle 15 paindlik ja seadistatav aruanded, mis hõlmavad kõiki aspekte organisatsiooni tulemuslikkust, sealhulgas trendid, reiting, küsitlus, küsimuste ja vastuste analüüs, sõna-sõnalt ja erandid analüüsi, siis on tagatud, et on põhjaliku ülevaate oma jõudluse igal ajal ja äri mõõde. Kõik aruanded on kättesaadavad allalaadimiseks PDF, Excel ja pildiformaate. Saate hõlpsasti kopeerida ja kleepida osade aruande oma Powerpointi esitlusi).

 • Alla ja üle keskmise esinejad on visuaalselt kindlaks iga aruande.
 • Kohandatav värvikoodid on saadaval iga andmekogum.
reports_portal

Survey Explorer

Survey Explorer võimaldab teil otsida loetelu lõpule viidud uuringud. See toimib, palju nagu haldus-versioon Survey Explorer erinevus, et veeru päised ja uuringu andmed on piiratud, et vähendada otsingu ajal ja ekraan on rohkem tulemusi. Vaikimisi, vaid uuringuid, mis on valideeritud ja heakskiidetud tarne kliendile kuvatakse.

survey_explorer

Drill-Down Puu

See täiesti uus Aruandluse Tööriist võimaldab teil visualiseerida oma kliendi Äri Struktuur summeerimiseks ja koheselt analüüsida tulemusi, mis on saadud praeguse või eelmise kampaania kohta igal tasandil. Kasutajad saavad luua aruandluse pikad või kogu teenuse kvaliteedi aruanded, tehes vaid paar hiireklõpsu, kas kogu äriüksuse või individuaalse Mõistatus Kauplus.

drill-down_tree

Custom Rollups

Kui standard aruanded ei vasta teie rohkem spetsiifiline aruandlus nõuded, meie Kohandatud Aruande ehitaja on ideaalne vahend teile. Kiire, kolm sammu aruande põlvkonna vahend on mugav võimalus ehitada custom andmekogumite sõita minimaalselt aega ja vaeva. Lihtsalt filter andmed olete huvitatud, valige üksused, ilmuvad aruande, määratleda järjekorras ja käivita aruanne. Kui aruanne on loodud, saate eksportida see Exceli või print preview (prindi eelvaade.

Täiustatud filtreerimine:

◦ Aeg/Periood

◦ Kampaania (Laine)

◦ Kliendi/Projekti

◦ Asukoht/Linn/Riik/Regioon

 • Valida tabeli ja cross-tab vaadata.
 • Määratleda oma Report – valige, üle 100 andmeid ja järjestada neid soovitud järjekorras.
custom_rollups custom_rollups2

Mobil Analytics

Igal pool, igal ajal, mis tahes seade

Äri kasutajad ela oma mobiiltelefoni pihuarvutite ja nutitelefonide kulutada vähem ja vähem aega oma arvutid. Mobile Analytics teeb andmete kättesaadavaks kasutajatele, kui nad seda vajavad ja on aega, et vaadata seda: reisides, oodates kohtumist alustada, või hetkest, mil uus tulemused on avaldatud internetis.

Mobile Analytics töötab nagu "do-it-yourself" ajakiri: tellige sisu, mis on oluline teile ja sünkroonida seda oma nutitelefoni. Kui sünkroniseeritud, saate juurdepääsu oma tulemusi isegi siis, kui te ei ole internetiühendust, näiteks siis, kui soovite sõita lennukiga.