Novērtējiet klientu apkalpošanas kvalitāti | Ferlex
Novērtējiet klientu apkalpošanas kvalitāti

Pieprasīt piedāvājumu

Novērtējiet klientu apkalpošanas kvalitāti

Klausies, mācies üro rīkojies!

Populāra paruna saka, ka viens neapmierināts klients par savu kogemusi pastāstīs desmit citiem klientiem.

Klientu atsauksmes mūsdienās ir priekšrocība üro tās var kļūt par spēcīgu instrumentu, jo ieklausīšanās klientos palīdz jums saprast, kas tas ir, ko klients patiešām vēlas üro kāda ir klienta pieredze jūsu uzņēmumā. Tas, savukārt, ļauj pārvērst neapmierinātus klientus par lojāliem.

Jūs varat izmantot vecmodīgo risinājumu, lūdzot atsauksmes nr saviem klientiem reizi gadā, taču, lai saņemtu jums būtu svaigākā informācija, jums ir iespēja sekot atsauksmēm reālā laikā. Tomēr šie dati netiek iegūti, lai tiktu analizēti pēc vairākiem mēnešiem – tie sniedz unikālu iespēju rīkoties ar atsauksmēm tänapäeva, lai paaugstinātu klientu apmierinātību, lojalitāti üro ilgtermiņa vērtību.

Nr klientu (üro darbinieku) atgriezeniskās saites pārvaldības viedokļa, lai nr neapmierinātiem klientiem radītu lojālus klientus, Ferlex piedāvā pilnus risinājumus, kā, piemēram, projektēšanu, datu apstrādi, uzskaiti üro klientu atsauksmju apstrādi.

Pirms projekta uzsākšanas, mēs palīdzēsim jums saprast, ko jums vajadzētu noskaidrot nr saviem klientiem üro kādus kanālus vislabāk būtu izmantot (saite nr jūsu mājas lapas, personalizēts e-psats pēc klienta vizītes, telefona zvans vai komunikācija tiešsaistē, zvans vai interaktīvs mediju kanāls klientu apkalpošanas vietā). Pēc tam visi iegūtie dati tiek apkopoti Ferlex OnLine sistēmā, ka jums ļauj analizēt datus vienuviet. Lietotāju grupu dažādie līmeņi üro signāli, kas jūs informē par sliktu vai izcilu klienta kogemusi, palīdz jums ērti sekot üro strādāt ar rezultātiem, kā arī sniedz iespēju rīkoties nekavējoties.