Tapk slaptuoju pirkėju | Ferlex
Tapk slaptuoju pirkėju

Tapk slaptuoju pirkėju

Kodėl verta tapti slaptuoju pirkėju?

  • tai galimybė užsiimti novatoriška papildoma veikla
  • lankstus darbo laikas
  • garantuojame asmeninį tobulėjimą: praplėsite akiratį, gausite naujų žinių, ugdysite savo gebėjimus
  • Jūsų uždarbis tiesiogiai priklausys nuo Jūsų iniciatyvos, profesionalumo ir atliktų užduočių kiekio

Tačiau jei Jums iš visų privalumų svarbiausias paskutinis – nerekomenduojame pildyti atrankos anketos. Būti slaptu pirkėju nereiškia vien tik olema vargo užsidirbti. Nors tai įdomus ir smagus darbas, jis taip pat reikalauja daug pasiruošimo ir atsakingumo.

Taip, aš noriu tapti slaptu pirkėju!

Jei Jūs mėgstate bendrauti ir norite siekti meistriškumo naujoje bei perspektyvioje profesijoje, šis pasiūlymas kaip tik Jums! Jei jaučiatės pasirengę prisijungi prie mūsų dinamiškos bei ambicingos komandos, tuomet užpildykite šią registracijos formą.

Perskaitę registracijos taisykles tituliniame puslapyje, paspauskite "Tapti slaptu pirkėju".

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slaptas pirkėjas turi laisvai kalbėti ir taisyklingai rašyti lietuvių kalba!

Ferlex Lietuva kolektyvas supažindins Jus su reikalavimais, kurie taikomi profesionaliems slaptiems pirkėjams ir visapusiškai padės Jums išugdyti puikius įgūdžius, reikalingus sėkmingam darbui. Bendrovė nuoširdžiai vertina Jūsų indėlį ī įmonės sėkmę ir suteikia karjeros galimybes savo lojaliems slaptiems pirkėjams.

Kaip vyksta atrankos procesas?

1 ETAPAS
Po registracijos sistemoje turėsite susipažinti su teorine medžiaga apie slapto pirkėjo tyrimo metodiką, tyrimų naudą, kaip slapto pirkėjo tyrimai yra atliekami. Susipažinus su medžiaga yra patikrinamos kandidatų žinios apie slapto pirkėjo tyrimus, t.y. sprendžiamas žinių testas.

2 ETAPAS
Atrinktiems kandidatams pateikiama savarankiška praktinė užduotis – atlikti bandomąjį vizitą.

3 ETAPAS
Ī mūsų gretas kviečiami geriausiai atrankos metu pasirodę kandidatai, kurie yra toliau apmokomi tapti profesionaliais slaptais pirkėjais – dabar Jūs pasirengę pirmajai realiai užduočiai!