Klientide rahulolu-uuringud | Ferlex
Klientide rahulolu uuringud

Küsi pakkumist

Klientide rahulolu uuringud

Klientide rahulolu uuringud on oluliseks täienduseks, et mystery shopping teadusuuringute – see võimaldab kindlaks määrata subjektiivset hinnangut klienditeeninduse (ja ka muid aspekte ettevõtte tegevuse). Tänu teadus-sa tead, mis standardid, klienditeeninduse oma töötajatele täitmiseks ja millised on teie tõeline klientide oodata klienditeenindusega. Tabavad tulemused kahel kujul teadus võimaldab teil teha vajalikke otsuseid, mis on seotud klienditeeninduse juhtimist.

Analüüsides klientide arvamus on kasulik luua ja kontrollida, klienditeeninduse standardid, otsuste tegemise tugevdada klientide lojaalsust ja muud küsimused. Teadus on ka võimaldab teil saada teada profiil teie ettevõtte keskmine klient, mis võimaldab omakorda, et eesmärk erinevate turundustegevuste täpsemalt.

Viime läbi klientide rahulolu-uuringud, kasutades kvantitatiivseid (nii traditsioonilise näost-näkku küsimustik teadus-ja Interneti kaudu) ja kvalitatiivseid meetodeid. Lihtsalt nii korral (mystery shopping) teadus-teadus-projekt peaks olema "mõõdu" – me oleme õnnelikud, et teile nõu, millist uurimistöö on kõige kasulikum teile.