Töötajate rahulolu-uuringud | Ferlex
Töötajate rahulolu-uuringud

Küsi pakkumist

Töötajate rahulolu-uuringud

Mida on äärmiselt olulised kõik tegevused, mis on seotud juhtimise kommunikatsioon ettevõtte sees. See nõue on eriti oluline klienditeeninduse juhtimise protsess, mis on väga sujuv ja raske mõõta.

See on keskse tähtsusega kliendi jaoks teenuse arengut, et võimaldada teenuse töötajate suhelda oma probleemid ja vajadused – siin, rohkem kui kusagil mujal, töötajate motivatsioon väljendub nende töö kvaliteeti. Tulemused töötajate rahulolu uuringud aitavad määratleda need tegurid, mis vähendavad nende motivatsiooni tööd võimalikult suures osas.

Kõige teavet ettevõte läheb ülevalt struktuur on väga põhja – hooldustöötaja. Töötajate rahulolu uuringute võimaldab muuta tüüpiline suunas teabevahetus ja vaadata tuntud faktid uuest vaatenurgast. Uurimistöö näitab ka, kus see "side chain" läheb katki.

Teadus on läbi abil spetsiaalse internet taotluse Ferlex OnLine süsteemi. Sest et see on suhteliselt odav ja kiire viis koguda olulist teavet. Süsteem tagab täieliku anonüümsuse töötajate ja teeb asjakohase teabe minna õige rahvas ja ettevõtte struktuuri.