Teadmisi | Ferlex
Teadmised

Küsi pakkumist

Teadmised

Me loome teadmisi

Käigus kogutud andmeid teadusuuringutes on sageli arvude ja indeksid, mis tuleb ümber vahend kasulik otsuste tegemiseks ettevõttes. See on põhjus, miks see on tõesti oluline, et muuta andmeid arvesse teadmiste süstematiseeritud kogum teave, vastates konkreetsetele küsimustele, mis on seotud toimiv ettevõte. Me pakume mitmeid teenuseid, mis on selleks, et aidata teil seda protsessi.

Laiendatud uuringute aruanded

Edastame teadusuuringute tulemusi otse oma Klientidele abil Ferlex OnLine süsteemi. Kliendid saavad juurdepääsu kõigile andmetele ja põhi-analüüs. Aga tasub uurida tulemusi lähemalt – järelduste tegemine ja kasutades neid rakendada konkreetseid remont meetmed.
Laiendatud aruanded me praegu üksikasjalikku analüüsi tulemused – me näitame suhteid erinevate registrite, soovitame võimalik andmeid tõlgendusi ja esitab spektri saadaval meetmed, mille eesmärk on parandada kvaliteeti klienditeenindusele.
Aruanded on esitatud kujul ettekanded valitud ettevõtte töötajad – nii on võimalik arutada tulemused ja järeldused, nii et need vastaks Kliendi vajadustele.

Nõustamine ja seminarid

See on väga oluline protsess, klienditeeninduse juhtimise tõlkida teoreetilisi teadmisi konkreetse äriühingu tegelikkust; teiselt poolt, tehes otsuseid, see on väärt, kasutades nii palju teadmisi, mis tulenevad teiste inimeste kogemusi kui võimalik.

Meie konsultandid pakuvad teadmisi, mis koos oma kogemus aitab teha asjakohaseid otsuseid ja suurendada tõhusust oma tegevuse.
Meil on ka korraldada seminare, mille käigus küsimusi, mis on seotud meie Kliendi juhtimise arutatakse laiem ring osalejaid – tänu, et selliseid seminare on suurem töötajate arv on võimeline tegutsema oma sarnastes olukordades tulevikus.

Mõned valdkonnad, kus saab kasutada nõustamisteenused on:

  • Standardid klienditeenindus: see on üsna haruldane, et kord loodud klienditeeninduse standardite funktsiooni pikka aega ilma süü. See on põhjus, miks me pakkuda teile regulaarselt koostööd parandada standardeid; me ei saa seda teha, kasutades omandatud teadmisi lähtuvalt uuringute läbi oma firma, oma konkurentide teadus-ja teadmiste uusim turu suundumusi.
  • Teadusuuringute programmid: läbi isoleeritud teadus ei ole piisavalt, et omandada vajalikud teadmised juhtimise. Ajal meie kümne aasta koostööd meie Klientidega oleme omandanud kogemused, mis võimaldab meil pakkuda teadusuuringute programme, integreerides erinevaid uuringuid ja nende tulemusi viisil, mis ideaalselt vastab teie ettevõtte vajadustele.
  • Uuringutulemuste: see ei ole piisav, et omandada teadmised – üks vajab ka võtta asjakohaseid meetmeid selle alusel. Mis on oluline siin on tõhusa edastamise teadmisi ettevõttes. Soovitame oma Klientidele, kuidas edastada teave ja kes peaksid pääsema erinevate osade teavet, et saavutada parimaid tulemusi
  • Klienditeenindus juhtimine: me aitame oma Klientidel kasutada omandatud teadmisi tänu teadusuuringute tõhusalt, nii et iga uus teadusuuringute projekt aitab lahendada probleeme ja pidevalt parandada klienditeeninduse kvaliteeti.

 

Koolitused

Tänu koostööle meie partneritega regulaarselt pakume koolitusi. Me rongi mõlemas valdkonnas otsene klienditeenindus (koolitused, mis kehtestavad standardid, klienditeeninduse, neid parandada ja aidata luua neile) ja metoodika uuringute tulemuste kasutamine (koolitused juhtidele – kuidas rääkida töötajatele, kuidas tulemusi kasutada (mystery shopping) teadus tõhusalt).

Viime läbi koolitusi familiarizing töötajate teadusuuringute projektid. Nad on kohandatud eripära töö erinevatel tasanditel juhtkonna nii, et kõik töötajad teavad oma rolli teadustöö protsess ja on võimalik kasutada omandatud teabe käigus oma töö.

Meil on ka läbi sarnased koolitused klienditeeninduse töötajatele, et nad saavad aru, et teadus ei ole, mille eesmärk on leida oma vigu, vaid moodustab ühise projekti, mis on abi oma ettevõtte arendamiseks. Tänu selliste kursuste töötajad teavad, teadustöö aitab neil täita oma ülesandeid ja parandavad oma töötingimusi.

ActivTraining™

Ferlex OnLine süsteem on rakendus, mis võimaldab rakendada protsessi töötajate ja füüsilisest koolitus ettevõttes – ActivTraining™.

ActivTraining™ on meetod, mis käsitleb nõrgimaks traditsiooniliste koolituste – probleem unustades, värskelt omandatud teadmisi ja pakub probleemile lahenduse abil parandada kontseptsiooni traditsioonilise koolituse. See põhineb korrata omandatud teabe korrapäraste ajavahemike järel, mis kontrollivad automaatselt valmis regulaarsed testid. See süsteem ühendab protsessi õpetamise kontrollimisest teadmiste, vaid pakub ka aktiivset tagasisidet, mis on aluseks läbivaatamise koolitus. See on odav ja tõhus meetod, mida teostatakse interneti-platvormi, mis muudab lihtne rakendada sõltumata sellest, suurus oma firma.

Luua standardeid, klienditeenindus

Standardid klienditeeninduse aluseks igapäevast tööd jaemüük. See on põhjus, miks see on nii oluline, et standardid on loodud professionaalsel viisil, võttes arvesse nägemus firma ja turu nõuetele, ühelt poolt ja klienditeeninduse töötajate arvamus teine. Vajadus leida kompromiss tuleneb asjaolust, et see on praktiliselt võimatu teha, töötajate töö režiimis, mis nad on vastu.

Kohtumistel teenuse töötajate esindajate Ferlex Polska on võimalik, et veenda neid vajadust võtta kasutusele uusi lahendusi, samuti koguda teavet, mis võimaldab luua standardeid passimine töötajatele, kuna see on peamiselt need, kes peab olema veendunud, et nende väärtus.

Luues või muutes standardite klienditeeninduse arvestada ka teadusuuringute tulemused: mystery shopping teadus on asendamatu allikas, teabe kontrollimisel kasutatavate standardite; luues neile, et see on ka väärt, kasutades klientide rahulolu uuringuid. Pakume ka integreeritud teadusuuringute projekte, mis on kohandatud vajaduste loomisele, klienditeeninduse standardid.

Oluline on pakkuda õige juurdepääsu teenuse standardid jaekaupluste – ainult sel viisil on töötajad olema pidev juurdepääs neile, õppida neid kiiremini ja neid kasutada sagedamini oma töö. Pakume ettevalmistamisel standardite graafiline vorm, mis ühendab endas kandes vajalikud teadmised esteetika, mis hõlbustab meeldejätmist.