Management | Ferlex
Juhtimine

Küsi pakkumist

Juhtimine

Me aitame ja toetame teid

Viimase etapi keerulise protsessi klienditeeninduse juhtimine on tõhus rakendamine omandatud teadmisi ettevõtte struktuur. Aitame oma Kliente ka selles etapis nii, pakkudes neile valmis lahendusi ja nõustades neid, kui nad loovad oma lahendusi arendada oma töötajatele.

Sidesüsteem

Suhtlemine on otsustav tegur klienditeeninduse juhtimist. Klienditeenindus on protsess, kus info liikumine on keskse tähtsusega, sest ainult klienditeeninduse töötajad saavad anda tagasisidet, mis võimaldab teha õigeid otsuseid, mis käsitlevad arengu-ja remonditööde.

Pakume oma Klientidele luua ühtne sidesüsteem, mis käsitleb klienditeenindusega. See põhineb voolu teavet tulemuste kohta (mystery shopping) teadus. Kui läbi see iga isiku osale teadusuuringute protsessi Kliendi pool peaks olema täpselt määratletud vahemikus teabe kättesaadavaks neile, loetelu, kohustuste ja selge süsteemi järelevalve nende täitmise üle. Kasutades spetsialiseeritud taotluse Ferlex OnLine süsteemi me luua süsteeme, mis hõlbustab ülesandeid, mis on seotud mystery shopping projektidest, muuta info liikumine ettevõtte sees pidevalt ja annavad igale töötajale teavet, mida ta peab tegema tõhusalt.

Standardite rakendamise klienditeenindus

Standardid klienditeeninduse aluseks on igapäevane töö, jaekauplustes. Seetõttu on ülitähtis, et nad on rakendatud viisil, mis rahuldab töötajate vastuvõtmine. Seda protsessi võib alustada etapis luua standardid või hiljem – on õige õppemeetodeid, mis aitab õpetada töötajatele, et uus mode töö. Hästi läbi protsessi rakendamine muudab töötajate näha, kuidas uued standardid lihtsustavad nende igapäevast tööd.
Meie spetsialistid võivad teostada seda protsessi, teie ettevõtte või teile nõu, kuidas teha seda ise.

Incentive programmid töötajatele

Nr jõupingutusi juhtkonna mõjutab oluliselt parandamist klienditeeninduse kvaliteeti, kui töötajad ei ole nõuetekohaselt motiveeritud töötama. Klienditeenindus on peamiselt kommunikatsiooni protsessi käigus käesolevas teatises töötajate edastamine klientidele nende suhtumine, et ettevõte, kus nad töötavad. See on põhjus, miks see on nii oluline, et nad tunnevad hästi oma töökohal. Töötajate rahulolu ka kindlasti vähendab probleem töötajate rotatsiooni.
Ferlex Polska aitab luua programme, mis võimaldab motiveerida töötajaid tõhusalt ja siduda need ettevõtte.

Incentive programmid
Luua stiimul programmid on raske ülesanne, kuid ka väga oluline nõuetekohase toimimise ettevõttes. Me aitame oma Klientidel seda ülesannet täita nii meie vajalike teadmiste ehitamisel selliste programmide ja infrastruktuuri, mis soodustab tõhusa süsteemi toimimist.
Incentive programmid võib olla seotud müügi tulemused, mystery shopping teadusuuringute tulemusi ja paljud teised indeksid, mis käsitleb teatava tegevuse konkreetse äriühingu me teile nõu, kuidas ehitada selliseid programme nii, et nad tasu töötajate tõelisi jõupingutusi ja muuta need tunnevad, et nende hindamine on õiglane.

Sertifitseerimise programmid
Hea ja suhteliselt odav meetod motiveerimine töötajad on anda neile tunnistuste tunnustamine ja nende saavutusi. Meil on hea meel, et soovitan sulle, mida saavutusi tuleks premeerida sertifikaadid, samuti koostada ja levitada neid.

Stiimul mängud
Pakume stimuleeriva mängud, mis julgustada töötajaid, et täita oma ülesandeid paremini ja tugevdada meeskonna integratsiooni. Põhiline stiimul mäng on nn stiimul shopping auditi – visiidid salapära ostjad ühendatud, andes töötaja väike kingitus, kui ta vastab kindlatele nõuetele. Lähtudes sellised mängud saame ehitada rohkem laiendatud programmide, nt jagades töötajatele kahte võistkonda ja korraldada laiendatud konkurents jaekaupluste.
Mängib selliseid mänge aitab kaasa selle kvaliteedi parandamine erinevate klienditeeninduse elemendid; see on teile, kes otsustab, milliste kriteeriumide alusel töötajad peavad täitma, et saada tasu. Meie konsultandid on hea meel esitada teile andmed korraldamine sellised mängud.