Teenuse Vaadata ühendati Ferlex Eesti | Ferlex
Teenuse Vaadata ühendati Ferlex Eesti

Küsi pakkumist

Teenuse Vaadata ühendati Ferlex Eesti

Ettevõtted Ferlex Eesti ja Teenuste Kontrolli kokkulepitud ühineda ja pärast Võivad nad jätkata Ferlex Eesti.

Siim Padar ja Tauri Taimre, asutajad Teenuse Kontrollige, kas ühineda juhatuse Ferlex Eesti, võttes juhtimise üle Ferlex Eesti.

Ettevõtete meeskonnad töötavad koos kontoris, mis asub Tallinnas. Kõik on tehtud selleks, et muuta ühendada võimalikult sujuv töötajatele, kui ka klientidele ning koostööpartneritele. "Üheskoos on loogiline samm, sest ettevõtted on pakkuda sama teenust Eesti turul juba aastaid," ütles Kaspar Jänes, juhatuse liige Ferlex Rühma. "Tänu ühendamise meil on rohkem vahendeid ja kogemusi, mis me oleme võimelised pakkuda meie klientidele kvaliteetsemat teenust," lisas Padar.

Ferlex Eesti on juhtiv klienditeeninduse kvaliteedi hindamise ja arendaja ettevõte on asutatud 2003. aastal, et on spetsialiseerunud mystery shopping meetodile a.k.a kasutades katse klientidel hinnata klienditeeninduse. Ettevõte kuulub kohalikule kapitalile Ferlex Kontsern, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Norras.

Teenuse Vaadata on firma, mis on loodud Eestis 2011. aastal, mis tagab kliendile teenuse kvaliteedi hinnangute, ka teenuste valdkonnas koolitusi ja konsultatsioone.