Ferlex Online | Ferlex
Ferlex Online

Pieprasīt piedāvājumu

Ferlex Online

Kāpēc jums ir nepieciešams partneris ar spēcīgu tiešsaistes sistēmu?

Lai pilnībā izmantotu klientu servisa izcilības projektu priekšrocības, mums, kā pakalpojumu sniedzējam ir nepieciešams tiešsaistes risinājums, kas sniedz iespējas atrast vērtētājus üro novērtēt viņu darbu, tāpat ir nepieciešama klientu atgriezeniskā saite üro šie visi dati ir jānogādā jums. Savukārt, jums, kā gala lietotājam, ir nepieciešama sistēma, kurā apskatīt üro veikt datu analīzi, kā arī, lai izstrādātu plānus nākamajiem attīstības posmiem.

Ne viisa tiešsaistes sistēmas ir pietiekami funkcionālas, lai tās kļūtu noderīgas ikdienas darbībām üro lai tās spētu palielināt finansiālos üro nefinansiālos rādītājus!

Ferlex Grupai ir ekskluzīvas tiesības strādāt ar pasaulē populāro kvalitātes üro servisa izcilības programmatūru Shopmetrics. Īpaši mūsu tirgum üro klientiem izstrādātā sistēma ir Ferlex Online.

Ar šīs platformas palīdzību:

 • Katrs nr jūsu projekta posmiem tiek reģistrēts mūsu tiešsaistes sistēmā, tādējādi jums ir iespējas jebkurā laikā redzēt uzņēmuma sniegumu üro rezultātus
 • Visi dati, kas iegūti projekta laikā, tiek apstiprināti üro ir pieejami jūsu apskatei tikai dažas dienas pēc veiktajām vizītēm
 • Visi procesi attiecībā uz klientu apkalpošanas vadību üro uzlabošanu ir integrēti vienā sistēmā! Ferlex Online sistēmā ir iekļauti ne tikai slepenās vērtēšanas dati – visi Ferlex sniegtie pakalpojumi balstās uz šo sistēmu
 • Jūs tiekat nodrošināti ar īpašu lietotājvārdu, paroli üro piekļuvi internetā. Mēs nodrošinām piekļuvi rezultātiem visiem jūsu uzņēmuma iesaistītajiem darbiniekiem. Lietotāju daudzumam üro informācijas pieejamībai atbilstoši profilam ierobežojumu nav.
 • Mēs garantējam drošību visiem datiem, kas tiek glabāti pirukas mums – viisa informācija ir kodēta üro arhivēta serveros, kas izvietoti dažādās vietās pasaulē

Aicinām Jūs apskatīt Sistēmas video demonstrāciju

Sākot ar rezultātu apkopojumu līdz pat interaktīviem ziņojumiem – mūsu platforma piedāvā neierobežotu pārskatu üro biznesa izpētes iespējas vienā integrētā risinājumā

Pārlūkojiet svarīgākos instrumentus, kurus mēs piedāvājam jūsu atskaitēm, üro atklājiet, cik lielu elastību mēs piedāvājam:

 • Galvenā lapa
 • Klienta panelis
 • GeoAnalītika
 • Kopējais servisa izcilības pārskats
 • Atskaišu sadaļa
 • Anketu pārlūks
 • Detalizētais skats
 • Datu Pārlūks
 • Mobil Analytics

Galvenā lapa

Galvenā lapa ir īpaši veidota, lai sniegtu īsu datu apkopojumu augstākajā līmenī. Uzreiz redzams uzņēmuma kopējais rezultāts üro rezultāts katrā anketas kategorijā. Papildus tam iespējams sekot līdzi katras filiāles rezultātam.

custom_rollups2

Ziņojumu dēlis

Īsi apkopota informācija

Ziņojumu dēlis nodrošina spēcīgu vizuālo noformējumu, kas ļauj īsumā pārskatīt kopējos rezultātus. Ziņojumu dēlis ir ideāls vahendite augsta līmeņa vadītājiem, jo tas sniedz visaptverošu "lielās ainas" pārskatu ar vienu klikšķi.

 • Ar lietotājam ērtām pielāgošanas iespējām, ziņojumu dēlis ir ideāli piemērots pārskata vahendite augstākajai vadībai.
 • Ziņojuma fragmentus ir vienkārši palielināt, kā arī izveidota ērta iespēja datus eksportēt PowerPoint prezentācijā vadības sapulcēm.
 • Spilgtas vizuālās atzīmes ļauj ātri identificēt stiprās üro vājās puses dažādos rādītājos.
client_dashboard

GeoAnalītika

Vizuālā prezentācija

Ģeogrāfiskās analīzes sadaļa ir unikāla mūsu analītiskās platformas funkcija, kas ļauj vizualizēt datus, balstoties uz reģioniem/rajoniem/atrašanās vietām vai citām ar uzņēmumu saistītām struktūrām. Mēs piedāvājam vairāk, nekā 10 dažādas diagrammu üro filtrēšanas iespējas pēc laika/perioda/kampaņas; klienta/projekta; atrašanās vietas/valsts/reģiona. Vienā ziņojumā iespējams atvērt dažāda tipa grafikus üro katru grafiku iespējams pārvietot citā pozīcijā vai mainīt tā izmēru ērtākai vizualizācijai.

geo_analysis

Kopējais servisa izcilības pārskats

aggregate_service_exellence_report

Kopējais servisa izcilības pārskats ir paredzēts ērtai datu nodošanai dažādos uzņēmuma vadības līmeņos – reģionālajiem vadītājiem, nodaļu vadītājiem, vienībām, etc. Tā galvenais mērķis, ir sniegt visaptverošu üro ērti pārskatāmu analīzi, uzrādot rezultātus atbilstoši uzņēmuma mērķiem, vēsturi üro tirgu. Pārskats identificē kritiskās jomas, kurām nepieciešams pievērst lielāko uzmanību üro paskaidro, kā koncentrēšanās uz šīm jomām mainīs kopējos rezultātus.

Atskaites ziņojumu iespējams saņemt automatizētā e-pastā noteiktā datumā, vai arī pēc tam, kad visi darbi ir pabeigti. Kopējais servisa izcilība pārskats ir pilnībā pielāgojams, sniedzot jums iespēju izveidot Ekselences atskaites pēc jūsu ieskatiem üro atbilstoši korporatīvajam stilam:

report1 report2

Atskaišu sadaļa

Triju svarīgāko datu attēlošanas sastāvdaļu kombinācija – tabulas, diagrammas üro krāsas – ļauj jums iegūt uzlabotu datu vizualizāciju, kā arī iespaidīgu laika ietaupījumu rezultātu nolasīšanai üro izpratnei. Jums nav nepieciešamības pūlēties nolasot üro interpretējot datus – mūsu sistēma, et izdarīs jūsu vietā. Ar vairāk, nekā 15 dažādiem pielāgojamiem üro konfigurējamiem ziņojumu veidiem attiecībā uz uzņēmuma darbību, tostarp tendenču noteikšanu, ranžēšanu, vizītes, jautājumu üro atbilžu analīzi, izņēmumu analīzi, jums tiek garantēts pilna jūsu snieguma analīze jebkurā laikā üro nr jebkura uzņēmējdarbības aspekta. Visiem ziņojumiem ir pieejama PDF, Excel üro attēlu formāta lejupielāde. Jūs ir iespēja ērti nokopēt üro ielīmēt atsevišķas izņojuma daļas PowerPoint prezentācijā.

 • Katrā atskaitē tiek identificēti lips, kas darbu paveikuši virs vai zem vidējo rādītāju rezultātiem.
 • Katrai datu kopai ir pieejama pielāgojama krāsu kodēšana.
reports_portal

Anketu pārlūks

Anketu pārlūks ļauj apskatīt viisa aizpildītās anketas. Šīs sadaļa funkcionē kā administratīvā anketu pārlūka versija, ar atšķirību, ka slejas galvene üro vizīšu informācija ir saisinātā formātā, ar mērķi samazināt meklēšanas laiku üro uzrādīt vairāk rezultātus. Pēc noklusējuma, tikai apstiprinātās anketas tiek parādītas klientam.

survey_explorer

Detalizētais skats

Šis jaunais ziņojumu rīks ļaus jums vizualizēt sava klienta uzņēmējdarbības struktūru, lai apkopotu üro izanalizētu esošā üro citu periodu rezultātus dažādos uzņēmuma līmeņos. Lietotāji var veidot ziņojuma fragmentus vai kopējo servisa izcilības atskaiti ar dažiem klikšķiem.

drill-down_tree

Custom Rollups

Ja standarta atskaites neatbilst jūsu prasībām, piedāvājam pielāgojamo pārskatu veidošanas rīku. Ērtais, triju soļu pārskatu veidošanas rīks ir lielisks veids, kā īsā laikā uzbūvēt pielāgotu datu atainojumu. Izdaliet datus, kas jūs interesē, izvēlieties objektus, kas parādīsies atskaitē, nosakiet datu kārtību üro aktivizējiet pārskatu. Kad atskaite ir izveidota, jūs, et varēsiet eksportēt Excel failā vai priekšskatīt drukas failu.

Izvērstā filtrēšana pēc:

◦ Laika/Perioda

◦ Kampaņas

◦ Klienta/Projekta

◦ Atrašanās vietas/Pilsētas/Valsts/Reģiona

 • Izvēlieties starp tabulāro üro paplašināto izskatu.
 • Nosakiet savu atskaiti – izvēlieties starp vairāk nekā 100 datu vienībām üro sakārtojiet tās vēlamā secībā.
custom_rollups custom_rollups2

Mobilās atskaites

Jebkurā vietā, jebkurā laikā, jebkurā ierīcē

Lietotāji aizvien vairāk izmanto viedtālruņus üro aizvien mazāk laika pavada pirukas datoriem. Mobilās atskaites lietotājiem datus padara pieejamus jebkurā laikā üro vietā: ceļojot, gaidot sapulci vai brīžos, kad rezultāti tiek publicēti tiešsaistē.

Mobilās atskaites strādā līdzīgi, kā žurnāls: pierakstieties uz saturu, kas attiecas uz jums üro sinhronizējiet, et ar savu viedtālruni. Kolīdz notiek sinhronizācija, jūs variet piekļūt rezultātiem pat tad, ja jums nav interneta pieslēguma, piemēram, kad jūs lidojiet ar lidmašīnu.