Liikmemaksud ja partnerluste | Ferlex
Liikmemaksud ja partnerlus

Küsi pakkumist

Liikmemaksud ja partnerlus

Meil on alati järgima kõrgeima äri ja eetika standardid, nii organisatsioonide me kuulume ja õiguse riikide töötame. Ala meie tegevus on suhete teenistuse töötajad, nende ülemused ja kliendid. Me teame, et ainult järgides kõiki eetilisi standardeid me saame omavahel huve nende rühmade ja pakkuda lahendusi, mis vastab kõigile nimetatud isikutele.

Mis tõestab, et me järgime kõiki neid reegleid on meie liikmeks järgida rahvusvahelise kutseorganisatsioonide:

MSPA – Mystery Shopping Osutajate Ühendus

mspa_logo

Kui MSPA on ühendus, mis on pühendatud parandada teenuste ja edendada tipptasemel mystery shopping tööstus. Põhieesmärk on Ühingu tagada, et standardid on täidetud. Praegu Assotsiatsioon ühendab 225 liikmesorganisatsioonid kogu maailmas.

Ferlex Group on uhke liige MSPA alates 2003. aastast, mis teeb meist kõige vanem liige seas kõik MS pakkujad piirkonnas. Lisaks, kuna üha liikmed, oleme käinud iga konverentsi MSPA Europe.
 

Ferlex Grupi partner Jurgita Adomaityte on Juhatuse liige MSPA Europe.
Lisateabe saamiseks võite pöörduda MSPA esindaja Euroopa Nikky Alkemade

IMSA – Rahvusvaheline Mystery Shopping Allianss

imsa_logo
IMSA oli loodud, et täita vajadust kvaliteedi mystery shopping teenused üle kogu maailma, kasutades kogenud ekspert-ja kohalike asutustega. Kõik IMSA liikmed on suur mystery shopping ettevõtted. Algusest IMSA 2003. aastal, Ferlex Rühma uhkelt esindab Poolas ja Balti riikides on.
>

 

ESOMAR – Turu-ja arvamusuuringute Ühing

esomar_logo

See on ühendus, mis praegu hõlmab üle 4800 teadlased 120 riigid, mille eesmärk on edendada turu-ja arvamusuuringute kasulik vahend, mis aitab määratleda olulisemaid probleeme ja tõhus äri-otsuseid. See määrab ka rahvusvahelise turustamise research standarditele.

 

Partnerlus

Partnerlusi luua kena sünergia, mis võimaldab meil pakkuda rohkem just teie vajadustele kohandatud lahendusi, samuti laiendada oma ulatust mõju oma teenuse kvaliteedi! Meil on ulatuslik võrgustik, koostööprojektid erinevate vajadustega meie tegevused:

  • Partner koolitused vastavalt Ferlex mõõtmise tulemustele orienteeritud ja eesmärgipärane koolitus programme saab valmis teile personal. Siin Ferlex teeb koostööd erinevate koolitus-firmad, kellega meil on edukaid kogemusi.
  • Partner teadlikkuse tõstmise kampaaniad ja konverentsid – ExcellentService.eli Ettevõte, mis haldab ja opereerib Klienditeenindus konverentside ja "Märtsi kuu excellent service" kampaaniad.
  • Meedia partnerite – esitamine huvitav teadusuuringute andmeid või pakkuda täiesti uus hindamismeetodite me koostööd daily business ajalehed